1936’dan Günümüze, Yıllanmış Tecrübemiz İle.

Benzersiz El İşçiliği ile Mücevher Tasarımı

Ürünlerimiz

Temizocak ailesi olarak kaliteli ve oldukça geniş bir ürün kapasitemiz bulunmaktadır. Her kategoride birçok tasarımda farklı modellerimiz vardır. Yüzük kategorisinde aşkın somut bağı alyanslar, muhteşem tamtur yüzükler, pırlanta yüzükler, renkli taşlı yüzükler bulunmaktadır. 

Her bir alt kategoride oldukça fazla model yer almaktadır. Yine sevilen diğer bir kategorimiz ise kolyelerdir. Kolye kategorimizde elmas kolyeler, inci kolyeler, renkli taşlı kolyeler ve tasarım kolyeler vardır. Bu kolyelerin her bir en kaliteli malzemelerle üretilmiştir.

 Küpe kategorimiz ise ışıl ışıl bir kategori olarak sunulmaktadır. Bu ışıl ışıl kategoride beştaş küpeler, elmas küpeler, renkli taşlı küpeler, tasarım küpeler ve üçtaş küpeler yer almaktadır. 

Bileklik olarak zarif tasarım bilekliklerimiz satışa sunulmuştur. Ayrıca Temizocak’ın özel koleksiyonunun da farklı konseptleri bulunmaktadır. Renkli Taş Koleksiyonu, Özel Günler Koleksiyonu ve Nişan & Düğün Koleksiyonu konsept tasarımlardan bazılarıdır. En ince ayrıntısına kadar özenle hazırlamış olduğumuz bu koleksiyonlarımıza bayılacaksınız! 

Temizocak Yüzükler

Temizocak yüzük özel tasarımlarla oluşturulmuş zarif ve büyüleyici bir kategoridir. Her kadının hayallerinin karşılığını bulabileceği özel tasarımlarımız için ürünlerimizi detaylı inceleyin!

mücevher, pırlanta, elmas, küpe, bilezik, yüzük, kolye

Alyans

Alyanslar geçmişten bugüne evlilik adımının vazgeçilmez parçası olmuştur. Nişandan itibaren takılmaya başlanan alyanslar büyük bir heyecanla seçilmektedir. Çiftler ömür boyu taşıyacakları bu alyansları seçerken de oldukça özenli ve hassas davranmaktadır. En kaliteli ve zarif alyans modellerine Temizocak sayesinde sahip olabilirsiniz.

Tamtur Yüzükler

Tamtur yüzüklerde diğer yüzüklerin aksine bir taş yerine tüm etrafını kaplayacak şekilde değerli taşlar bulunmaktadır. Bu nedenle de oldukça gösterişli durmaktadır. Tamtur yüzükleri ister ayrı bir şekilde ister tek taşınızla ya da alyansınızla kombinleyerek de kullanabilirsiniz.

Pırlanta Yüzükler

Pırlanta yüzüklerin her çeşidi sıklıkla tercih edilmektedir. En beğenilen yüzük modellerine pırlanta yüzüklerde rastlanılmaktadır.

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli taşlı yüzükler özgünlüğü ve özel hissetmeyi seven kadınların tercihidir. Farklı model renkli taşlar ile kendinizi değerli hissederken yüzüğünüzün ihtişamına kapılabilirsiniz!

Temizocak Kolyeler

Temizocak kolye orijinal işlemeleri ve dikkat çekici ürünleriyle güvenle tercih edilmektedir. Gelin bu dikkat çekici ürünlerin içeriğini birlikte inceleyelim:

Elmas Kolyeler

Elmas kolyeler geçmişten günümüze göz alıcı özelliği ile sevilerek tercih edilmiştir. Kişiye farklı bir hava katan elmas kolyeler ile girdiğiniz ortamda dikkat çekmeme şansınız yok!

İnci Kolyeler

Zarifliğin, narinliğin en güzel temsili inci kolyelerdir. Gelinlik üzerine veya bir davete giderken mutlulukla takıp taşıyabilirsiniz.

Renkli Taşlı Kolyeler

Renkli taşlı kolyeler ile görkemli ama aynı zamanda farklı bir izlenim oluşturabilirsiniz. Her kadında farklı bir duruş sergileyen renkli taşlı kolyeler beğenilerek tercih edilmektedir.

Özel Tasarım Kolyeler

Kim özel tasarım kolyeyi taşımak istemez ki? Tasarım kolyelerimiz sizlerin zevkini yansıtacak şekilde özenle yapılmıştır. Özel taşlar ve muhteşem tasarım kolyelerle sizlerleyiz.

Temizocak Küpeler

Beştaş Küpeler

Beştaş küpelerin parlaklığıyla göz önünde olurken aynı zamanda hoş ve şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. 

Elmas Küpeler

Özel bir akşam yemeğinin küçük ama özel bir detayı… Elmas küpeleri kendinizi özel hissetmek istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Görkemli bir stil için doğru tercih elmas küpeler olacaktır.

Renkli Taşlı Küpeler

Renkli taşlı küpeler de tıpkı elmas küpeler gibi oldukça görkemli gözükmektedir. Giyeceğiniz elbiselere dikkat çekici bir dokunuş katacağına hiç şüphemiz yok!

Tasarım Küpeler

Tasarım küpe modellerimiz ile muhakkak kendinize ister sade ister şık ama her şekilde kaliteli bir ürün bulabilirsiniz. 

Üçtaş Küpeler

Üçtaş küpe modelleri hem modern hem klasik tarzda bir modeldir. Gömleğinizle veya abiyenizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Her tarz ile uyum sağlayabilecek bir üründür. 

Tasarım Bileklikler

Bileklik kategorisi tasarım bileklikler ile sunulmaktadır. Özel tasarım zarif bilekliklerimizden hemen sipariş verebilirsiniz!

Özel Koleksiyonlar

Renkli Taş Koleksiyonu

Renkli taş kategorisi, renkli taşları seven müşterilerimiz için özenle hazırladığımız ürünlerden oluşmaktadır.

Özel Günler Koleksiyonu

Renkli taş kategorisi, renkli taşları seven müşterilerimiz için özenle hazırladığımız ürünlerden oluşmaktadır.

Nişan & Düğün Koleksiyonu

Nişan ve düğün koleksiyonu, nişan, kına, düğün gibi özel günlerde tercih edilebilecek ürünlerden oluşmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ile gelin adaylarımıza birçok seçenek sunmaktayız. En mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! 

Paylaş
Ürün Kategorileri