En çok tercih edilen mücevher modelleri sezonun trend ürünlerine göre belirlenmektedir. Mücevherler kendisine has tasarımlarıyla modayla aynı çizgide gitmektedir.

Ürünlerin popülerliğini; kullanım sıklıkları ve tercih edilme oranı etkilemektedir. Herkesin zevki farklı olsa da genel olarak ürünlerin çoğunlukta kullanımı ve beğenisi popülaritesini de arttırmaktadır. Böylelikle “en çok tercih edilen mücevher modelleri” olarak bir kategori oluşmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Mücevher Modelleri Hangileridir?

Sezonun en çok tercih edilen mücevher modelleri şu şekildedir:

  • Baget Mücevherler: Son yıllarda yüzükten küpeye, kolyeden bilekliğe mücevher modellerinde baget ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Baget mücevherlerin de kendi içinde farklı tasarımları bulunmaktadır.

 Özellikle son dönemlerde evlilik tekliflerinde trend olan baget yüzüklere artık baget bileklik, baget küpe, baget kolye, baget set de eşlik etmektedir.

Kendinize veya sevdiğinize en çok yakıştırdığınız baget modelleri için hemen sitemizi inceleyebilir, zevkinize özel tasarımlara göz atabilirsiniz.

  • Suyolu Mücevherler: Suyolu mücevherlerde de en çok suyolu küpe, suyolu set, suyolu bileklik, suyolu kolye tercih edilmektedir.

Suyolu tasarım olarak oldukça zarif bir modeldir. İster özel zamanlarınızda ister sıradan günlerinizde tercih edebilirsiniz. Minimalist aynı zamanda şıklığı ön planda olan mücevherlerdendir.

 

  • Safir Mücevherler: Safir mavinin büyüleyici tonlarından oluşmaktadır. Mücevherlerde sıklıkla kullanılan bir taş olarak birçok kişinin en çok tercih ettiği mücevher modelleri arasında safir tasarımlar da bulunmaktadır.

Görüntüsünün ağırlığı ve parlaklığı her zaman dikkat çekmekte ve değerli hissettirmektedir.

  • Tektaş Mücevherler: Tektaş mücevherler yıllardır süregelen tektaş yüzük yanında son dönemlerde tektaş kolye olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Kibar görünüşü ile tüm kombinlerinize uyum sağlayacak bu tasarımlar da dönemin trendleri arasındadır.

Ayrıca mücevher olarak beştaş yüzükler de popülerliğini her zaman korumaktadır. Beştaş yüzüklerin sadakat, aşk, huzur, mutluluk ve bereket olarak beş anlamı vardır. Sevdiğinizi, annenizi veya kendinizi mutlu etmek için beştaş yüzük harika bir fikir olabilir!

 Siz de hemen bu mücevher modellerine bakmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgiye sahip olmak için bize ulaşabilir ve ürünlerimizle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.